Çukurova Üniversitesi Ç.Ü. Cisco Networking Academy Program Cisco Systems Cisco Netacad - cisco.netacad.net Cisco Systems Çukurova Üniversitesi
Hoşgeldiniz
CNAP Programının Amacı
CNAP Programının Avantajları
Eğitimin Kapsamı
Eğitimi Kimler Alabilir ?
Ücretlendirme
Nasıl Başvururum ?
Sıkça Sorulan Sorular
Eğitim Takvimi
Ulaşım

CNAP'ın Avantajları

Bu program sayesinde,

  1. Öğrencilere 21. Yüzyılın gereklerine uygun eğitim verilerek yeni ve geniş iş imkanları sağlanmakta,
  2. Okullar öğrencilerine güncel olarak eğitilmiş eğitmenleri vasıtası ile son derece yeni, müfredat sunarak kendi iletişim ağlarını daha ucuz ve etkin bir biçimde işletebilmekte,
  3. Sektörde, Endüstride kabul gören sertifikalı insan gücü yetiştirilmektedir.

Cisco kariyer sertifikasyonlarına sahip olmak neden önemli?

  1. Internet'in %85'inin Cisco networking çözümleri üzerinde çalıştığı günümüzde, kurumsal firmaların tamamına yakını network altyapıları için Cisco çözümlerini kullanmaktadır.
  2. En küçüğünden milyonlarca USD'lık network altyapılarına sahip en büyük firmalara kadar her kurum için network çözümleri yaşamsal öneme sahiptir. Bu yüzden kurumlar network altyapılarını tecrübelerine güvenebilecekleri profesyonellere teslim etmek istemektedirler. Dolayısıyla networking alanında ilerlemek isteyenlerin Cisco sertifikalarına sahip olmaları beklenmektedir.
  3. Cisco sertifikasyonları, tüm dünyada networking profesyonellerine olan yüksek talebi karşılayabilmek için hazırlanmış ve çeşitli seviyelerde network uzmanları yetiştirmek için planlanmıştır.
  4. Cisco Certified uzmanlar, network altyapılarını en verimli şekilde dizayn etmek, kurmak, iletişimi sürekli kılmak, performansı arttırmak ve altyapıdan kaynaklanan problemleri -oluşmadan- çözerek toplam network maliyetini düşürmek için gerekli uzmanlığa sahip olduklarını ispatlamış network profesyonelleridir.
  5. Bu yüzden Cisco sertifikaları, IT endüstrisinde yöneticiler tarafından kalite göstergesi olarak kabul edilen ve en fazla itibar gören networking uzmanlık sertifikalarıdır.

Giriş Sayfası | Hoşgeldiniz
CNAP Nedir? | Avantajları Nelerdir? | Eğitimin Kapsamı | Eğitimi Kimler Alabilir ? | Eğitim Ücretleri
Nasıl Başvururum? | Sık Sorulan Sorular | Eğitim Takvimi
Ulaşım ve İletişim

Çukurova Üniversitesi-Cisco Ağ Akademisi - Çukurova Cisco Networking Academy Program (CNAP)
© Bir Çukurova Üniversitesi - Bilgisayar Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi (BBUAM) Tasarımıdır.   2002 - Adana - TR
17011